دستگیری جاعلان چک پول در تهران + برگزاری کارگاه های آموزشی تفریحی کودکان و نوجوانان در کاخ گلستان – خادمین حضرت

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد با اشاره به دستگیری چهار توزیع کننده چک های جعلی در تهران، گفت: این متهمان با خرید چک های جعلی از جاعلین اقدام به فروش آنان به مشتریان خود می کردند
آقا احمدی تصریح کرد: متهمان به کلانتری منتقل و در بازجویی انجام شده اقرار کردند که این چک پول ها را از جاعلین خریداری کرده اند و قصد داشتند به مشتریان خود بفروشند.

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد با اشاره به دستگیری چهار توزیع کننده چک های جعلی در تهران، گفت: این متهمان با خرید چک های جعلی از جاعلین اقدام به فروش آنان به مشتریان خود می کردند.

سرگرد “محمد آقا احمدی” با اعلام این مطلب، گفت: تعدادی از شهروندان با مراجعه به کلانتری و طرح شکایت، اعلام کردند که چک پول های دریافتی در داد و ستدهایشان جعلی است که شناسایی جاعل یا جاعلین و همچنین توزیع کنندگان آن، به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه ماموران انتظامی هنگام گشت زنی در سطح حوزه، متوجه تردد مشکوک تعدادی از افراد به منزلی شدند که پس از مراقبت ویژه و مستمر، ظن ماموران برانگیخت که احتمال دارد منزل مسکونی، محل اختفای مجرمان باشد و بدین ترتیب نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران کلانتری برای بازرسی از مخفیگاه و دستگیری متهمان اعزام شدند، توضیح داد: ماموران موفق شدند تعداد چهار متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر و تعداد هفت برگ چک پول تقلبی در بازرسی از مخفیگاه آنان کشف کنند.

رئیس کلانتری ۱۰۴ در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

——————-

به مناسبت روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی و به منظور بزرگداشت سال میراث مشترک نسل ها، برنامه های با تمرکز بر ظرفیت سازی نسل کودک و نوجوان و ترغیب آن ها به صیانت و محترم شمردن میراث تاریخی خود فردا 29 فروردین در محوطه میراث جهانی کاخ گلستان تهران برگزار می شود
این برنامه ها از ساعت 9:30 صبح در محوطه کاخ گلستان آغاز شده و تا ساعت 16 در بخش های مختلف مجموعه ادامه خواهد داشت.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

به مناسبت روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی و به منظور بزرگداشت سال میراث مشترک نسل ها، برنامه های با تمرکز بر ظرفیت سازی نسل کودک و نوجوان و ترغیب آن ها به صیانت و محترم شمردن میراث تاریخی خود فردا 29 فروردین در محوطه میراث جهانی کاخ گلستان تهران برگزار می شود.

فرهاد عزیزی زلانی مدیر کل امور پایگاه های این سازمان اعلام کرد: در این برنامه کارگاه های آموزشی تفریحی مرتبط با حوزه میراث فرهنگی نظیر بازی خلاق، کارگاه نقاشی خلاق، ساخت کلاژ مجسمه و پیرک و ماکت و همچنین برنامه های مفرحی شامل شاهنامه خوانی کودک، تغزیه کودک، نمایش میدانی با موضوع گردشگری، قصه خوانی با موضوع میراث فرهنگی و کودکان، نمایش عروسک های غول پیکر، خیمه شب بازی و همچنین برنامه هایی برای والدین کودکان در نظر گرفته شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *