برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی کاشان در اصفهان + رانیری: رئیس نانت مرا اخراج کند – خادمین حضرت

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی شهرستان کاشان با همکاران اداره میراث فرهنگی این شهرستان خبر داد
در این نمایشگاه شاهد به نمایش در آمدن رشته های مختلف صنایع دستی از جمله نساجی سنتی شامل زری بافی، مخمل بافی، شعر بافی، زیلو بافی، لباس های ابریشمی، لباس های دست بافت، سراجی سنتی، تراش سنگ های قیمتی، سفال و تزیینات وابسته به معماری شامل کاشی هفت رنگ، مقرنس، معرق کاشی خواهیم بود.

این نمایشگاه از 9 تا 13 اردیبهشت از ساعت 10 تا 18 در محل گالری نقش خانه هنرهای سنتی واقع در میدان امام (ره)، ابتدای بازار مسجد شیخ لطف الله آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث اریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی شهرستان کاشان با همکاران اداره میراث فرهنگی این شهرستان خبر داد.

این نمایشگاه با حضور هنرمندان رشته های مختلف صنایع دستی و هنرهای سنتی کاشان به منظور معرفی هرچه بهتر هنرهای سنتی این شهرستان در اصفهان به گردشگران داخلی و خارجی برگزار می شود.

جعفرصالحی معاون صنایع دستی این اداره کل، با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه با عنوان “نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی کاشان در اصفهان” در گالری تخصصی نقش خانه هنرهای سنتی اصفهان برگزار می شود.

——————-

خبرگزاری فارس: آخرین اخباری که از تیم فرانسوی به گوش می‌رسد، از این نکته حکایت می‌کند که رابطه کلادیو رانیری،مسئول فنی و والدمار کیتا،رئیس باشگاه خراب شده است
خبرگزاری فارس: آخرین اخباری که از تیم فرانسوی به گوش می‌رسد، از این نکته حکایت می‌کند که رابطه کلادیو رانیری،مسئول فنی و والدمار کیتا،رئیس باشگاه خراب شده است.

رانیری بعد از باخت ۲ بر صفر شب گذشته مقابل المپیک لیون گفت:بدیهی است وقتی بازنده می‌شوید همه روسای باشگاه‌ها انتقاد می‌کنند.اگر رئیس نانت از عملکرد من خرسند نیست، می‌تواند مرا از کار برکنارکند.

وی از یک سال قبل سکان هدایت تیم حاضر در رقابت‌های لوشامپیونه را برعهده دارد.

بعد از آنکه مربی قدیمی ایتالیایی نتایج خوبی در سال ۲۰۱۸ نگرفت، از سوی مدیریت تحت فشار قرار گرفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *